Březen 2017

Hrdina? Dnes?

23. března 2017 v 22:47 Důležitá sdělení
Hrdina? Dnes? Klepete si na čelo? Zdá se Vám to podivné? Opak je, pravdou. Jistě známe to všichni hasiči, policisté (ti nezkorumpovaní), záchranáři, lékaři, hrdinní vojáci na našich zahraničních misích, včera poslanec londýnského parlamentu zachraňoval život oběti teroristického útoku, každý obětavý člověk, který dělá pro ostatní vic než musí, vystoupí z masy a není mu lhostejné jeho okolí. Možná se drží i Bibilckého úsloví: "Miluj své bližní i své nepřátele jako sám sebe". Ano o hrdinech slyšíme z médií každý den, bohužel je to často pouhá manipulace, zřídka kdy pravda. Ale je to pouze hrstka hrdinů, kteří se mezi námi ocitají každý den. Spoustu těchto hrdinů když je vidíme tak je odsoudíme.
A bohužel a je mi z toho velice smutno, existují mezi námi skupiny, které jsou přímo proti těmto hrdinům. Ano mluvím o ekoteroristech či jak tato chorá individua nazvat, zkrátka o těch co hlásají nezabíjejme zvířata a především slepice a pomalu na nás křičí nebuď necita nejez ty rostliny žer kameny. Bojím se, že to jednou dojde tam ty dýcháš vzduch? šetři kyslík pro další. Tito choří jedinci se snaží očerňovat skutečné hrdiny a to, některé chovatele slepic. A křičí slepice, žijí v hrůzostrašných podmínkách, někteří tyto podmínky přirovnávají ke koncentračním táborům. Já se směji těmto výrokům. A hrdinové jsou všichni kdo jdou proti těmo zvráceným formám života. Tito chovatelé odhalili část skutečné pravdy o slepicích a chovají se knim jenom tak jak si zaslouží. Všichni řezníci, zaměstnanci kafilerie a nesmíme zapomínat na ty nejmenší hrdiny na bakterie a viry. Já Vám tuto pravdu sdělím celou a bez obalu.
S politováním musím konstatovat, že za spoustou těchto organizací stojí slepice. Ano slepice ten hloupý kur domácí, co se musí učit kde je kurník, kam mají klást vajíčka a za potravou se žene jak šílenec hlava nehlava. Vím nevěří te mi, ale po mých mnohaletých výzkumech Vám říkám pravdu. Slepice má mnoho temných stránek a nebojí se dát jí najevo. Jednou z jejich silných zbraní je, že je potkáme v mnoha podobách: Leghornky, Minorky, Vlašky, Česká zlatá kropenka, Hamburčanky, Plymutky, Amroksky, Australky, Sasexky, Rodajlenky, Hempšírky, Velsumky, Faverolky, Dominant, Tetra, Shaver, Moravie, Bovans a určitě je jich ještě víc.

Vyzývám Vás buďte hrdiny i Vy odhalujte slepice ve svém okolí. Ukažte na ně, ať si na ně dá každý pozor. Nebojte se i když je nás míň než slepice my se nedáme náš duch je silný!!

Vaše Konstans